Kā saņemt kredītu

Lai reģistrētos un pieteiktos kredītam no SMScredit.lv, mājaslapā ir jāizpilda trīs vienkārši soļi.
1. solis, izvēlies vēlamo kredīta summu, termiņu un nospied pogu saņemt kredītu.
2. solis, rūpīgi aizpildi reģistrācijas formu un nospied pogu reģistrēties.
3. solis, izvēlies kādu no piedāvātajiem banku kontiem, autorizējies savā internetbankā un pārskaiti vienu eiro centu no sava konta uz SMScredit.lv bankas kontu, lai SMScredit.lv būtu drošs par tavu identitāti.
Neaizmirstiet maksājumu mērķī norādīt „apstiprinu reģistrāciju (tavs tālruņa numurs) un piekrītu līguma noteikumiem”.

Lai aizņemtos atbildīgi:

  • Vēlreiz aprēķiniet kāda ir iespējami mazākā jums nepieciešamā summa, jo bieži vien gadās, ka cilvēki aizņemas daudz lielāku naudas summu, nekā tā ir nepieciešama, tādējādi radot sev lielāku finansiālo slogu, veicot kredīta apmaksu.
  • Pārdomājiet jums izdevīgāko kredīta atmaksas termiņu, tā lai spētu kredītu atmaksāt noteiktajā laikā, nepārmaksājot par šī laika pagarināšanu, taču neizvēlieties arī pārāk garu atmaksas termiņu, jo arī tāda veidā jums par kredītu nāksies pārmaksāt.

Ātrais kredīts viennozīmīgi ir nepieciešams, tas ir palīgs, tikai tad ja aizņematies apdomīgi.

Kāpēc SMScredit.lv?

SMScredit.lv ir uzticamākais ātro kredītu devējs Latvijā!

  • 4 no 5 SMScredit.lv klientiem ieteiktu šo kredītdevēju saviem draugiem.
  • SMScredit.lv pirmais kredīts līdz 300 eiro ir ar 100% atlaidi komisijas maksai.
  • Savukārt cenas kredīta atmaksas termiņa pagarināšanai ir zemākas nekā daudziem citiem īstermiņa aizdevējiem Latvijā.

SMScredit.lv ir sociāli atbildīgs uzņēmums, šis uzņēmums atbalsta Latvijas sportistus, labdarības iniciatīvas projektu ‘’Labie darbi’’, kura ietvaros jau saziedoti 1300000 eiro.

Saņemot kredīta atteikumu, puse Latvijas iedzīvotāju meklētu iespēju aizņemties citā bankā!

Aģentūras Snapshots aptauja liecina, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju meklētu iespēju aizņemties no citas bankas, ja kāda no tām viņam vai viņai atteiktu aizdevumu. Vīriešu vidū šādu pieeju izvēlētos 58%, sievietes – mazāk. Pētījums šķeļ gaismu arī uz citiem ne mazāk interesantiem finansiālās domāšanas aspektiem.

Vissavdabīgākais pētījuma rakurss šķiet aptauja par to, kā cilvēki uz atteikumu reaģētu emocionālā plaknē. Jaunieši, protams, šajā ziņā izceļas: 32% no viņiem būtu skumji, bet 25% – apkaunoti. Tas ir saprotams, jo mūsdienās “finansiālā varēšana” ir teju vai cilvēka vērtes galvenais aspekts.

Arī citur atrodami interesanti rādītāji: 44% no preces iegādes atteiktos pilnībā, ja banka viņiem atteiktu, savukārt tikai kāda ceturtdaļa meklētu papildus ienākumu avotus. No tiem, kas izvēlētos aizņemties pie paziņām vai radiem, 30% ir sievietes, bet vīrieši to acīmredzot uzskatītu par apkaunojumu (vai jau ir iedzīvojušies parādos) – tikai 19% vīriešu izvēlētos tikt pie naudas šādi.

Par laimi, tur, kur jāvalda loģikai, valda loģika. Galvenais rādītājs, ko par svarīgāko uzskata 57% aptaujāto, kredīta izvēlē ir tieši procentu likmes, bet citi augstu vērtē pozitīvu iepriekšējas sabiedrības pieredzi, kā arī individuālu pieeju. Kopumā aptauja lielākoties intuitīvi atbilst tam, ko varētu sagaidīt no šāda pētījuma, bet tās “emocionālā” daļa parāda sen zināmo patiesību – cilvēki ir jūtīgas un ciparos, racionālās sistēmās neietērpjamas būtnes, kas bieži vien reaģē emocionāli, nevis izvēlas spert loģiski atbilstīgu soli.