Vitalombards

Vitalombards.lv ir uzņēmums kurš nodarbojas ar lombardu pakalpojumu sniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums savā pamatā ir lombards, bet piedāvā saviem klientiem arī citus aizdevumu veidus. Pie aizdevumiem, šis uzņēmums arī nodarbojas ar mantu uzpirkšanu un pārdošanu. Kā redzat, uzņēmuma darbība ir diezgan plaša spektra.

Vitalobards.lv piedāvā ieķīlāt jūsu mantu un saņemt par to attiecīgu aizdevumu. Ieķīlājot mantu, jūs varat saņemt naudas summu līdz pat 3000 Eiro, protams, attiecīgajai mantai ir jābūt pietiekoši vērtīgai, lai šādu aizdevumu varētu saņemt. Atmaksas termiņš šajā iestādē ieķīlātajai mantai ir līdz 30 dienām, tāpēc ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas, lai nenāktos zaudēt mantu lieki. Protams, pastāv arī iespēja pagarināt atmaksas termiņu, to var izdarīt samaksājot komisijas maksu.

Lai varētu ieķīlāt mantu šajā uzņēmumā, jums ir jābūt pilngadīgam Latvijas pilsoni. Dodoties uz šo lombardu, jums līdzi ir jāņem personu apliecinošs dokuments un manta kuru vēlaties ieķīlāt. Šeit varēsiet ieķīlāt tādas lietas kā: zelts un zeltlietas, datortehnika, elektrotehnika, darba instrumenti, telefoni, velosipēdi un citas, vērtīgas lietas.

Šis uzņēmums piedāvā arī saņemt īstermiņa un ilgtermiņa kredītus. Abus šos kredītus ir diezgan viegli un ātri saņemt, tas var aizņemt pat tikai 15 minūšu laikā. Īstermiņa kredīts, ir gluži kā zināmie ātrie kredīti. Šeit varat saņemt aizdevumu no 30 līdz 100 Eiro ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Turpretim, ilgtermiņa kredīts ir pieejams par summām no 50 līdz 300 Eiro ar atmaksas laiku no 2 līdz 12 mēnešiem. Aizņemoties ilgtermiņa kredītu otro reizi, jums paveras iespēja saņemt jau lielāku naudas summu. Otrajā reizē jums jau ir iespēja aizņemties līdz pat 500 Eiro lielu kredītu, termiņš un citi noteikumi gan paliek tie paši. Šie aizdevumi ir pieejami bez ķīlas.

Gan īstermiņa gan ilgtermiņa kredīts ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 72 gadiem. Protams, kā jau jebkuram kredītam, arī šeit ir jābūt tīrai kredītu vēsturei un pietiekamiem ienākumiem šī aizdevuma atmaksai. Šie aizdevumi var būt ļoti noderīgi daudzās situācijās, jo varat ieiet šī uzņēmuma filiālē un pieteikties, naudu varat saņemt ļoti ātri un ērti, taču neaizmirstiet ka kredīts ir ļoti nopietnas saistības. Protams, ja nepieciešami 40 Eiro uz nedēļu, līdz algai, šī iespēja ir ļoti noderīga. Procentu maksājumi šiem aizdevumiem ir atkarīgi no summas kuru aizņematies un arī termiņa uz kuru šo kredītu ņemat. Procentu likmi var ietekmēt arī jūsu kredītvēsture. Atšķirībā no lombarda, kur kredītvēsture nav tik aktuāla, kredītam tā ir ļoti nozīmīga un var ietekmēt ļoti daudz.

Šobrīd Latvijā ir jau 18 vitalombards.lv filiāles. Lai arī galvaspilsētā, Rīgā, ir vairāk nekā citviet, tomēr tās ir arī citās Latvijas pilsētās. Filiāles ir Jūrmalā, Dobelē, Jelgavā, Ogrē, Liepājā, Saldū, Tukumā, Talsos un Valmierā. Attiecīgi ir diezgan plašas iespējas rast iespēju šeit aizņemties.

Caur šo uzņēmumu ir iespējams saņemt arī kredītu nekustamā īpašuma un automašīnas iegādei. Arī kredītu pret šiem īpašumiem ir iespējams noformēt. Ja jūs interesē šī iespēja, tad jums ir jādodas uz uzņēmuma filiāli un jāpainteresējas par šīm iespējām. Pašsaprotami ka šie kredīti nav tik ātri saņemami, bet ir iespējami. Nepieciešamības gadījumā, arī šī iespēja var noderēt.

Vitalombards.lv joprojām attīstās, piedāvā saviem klientiem akcijas un īpašus piedāvājumus, tāpēc nepieciešamības gadījumā var būt ļoti izdevīgs un noderīgs Tomēr, esiet apdomīgi un neriskējiet bez pietiekoša pamatojuma.